Wypowiedzenie imienia obcej kobiety u męża przez sen

mam problem z mężem który przez sen wypowiedział słowa gdzie moja Kasia. Próbowałam nawiązać z nim rozmowę i spytałam jaka Kasia ? odpowiedział no ta Kasia i dalej mówił że nie mogłam go rozumieć . Martwię się tą sytuacją , czy mąż nic przede mną nie ukrywa. 3 lata byliśmy w rozłące. Gdy się rozbudził powiedział że nic nie pamięta. Czy jest powód do zmartwień ?

Pozdrawiam!

Dzień dobry!

Sny często mają związek z naszymi przemyśleniami, doświadczeniami, marzeniami, przeżyciami w ciągu dnia. Są jednak ich pogmatwanym zlepkiem i nie można traktować ich dosłownie. Gdyby mąż przez sen krzyknął "Nigeria", prawdopodobnie nie podejrzewałaby go przez to o potajemne wycieczki do Afryki. "Kasia" mogła być koleżanką z pracy, kuzynką, ekspedientką z osiedlowego sklepu czy bohaterką obejrzanego niedawno filmu, który akurat mu się śnił.
Wspomina Pani jednak, że 3 lata byliście z mężem "w rozłące". Warto dojaśnić, co to znaczy, z jakiego powodu byliście Państwo w tym czasie osobno, jak teraz układają się Wasze relacje, czy są inne czynniki, z powodu który mielibyście Państwo podstawy, niepokojące sygnały, podejrzewać siebie o niewierność.

Pozdrawiam!