Znajomości męża z innymi kobietami

Mam problem jestem z moim mężem 10 lat od pół roku jesteśmy małżeństwem. On raz na kilka miesięcy zakłada sobie różne portale społecznościowe i pisze z innymi kobietami pisze ze je kocha i po czym zdradza mnie sytuacja się powtarza . Chociaż jak chce z nim się rozstac to płacze prosi i przeprasza obiecując ze sytuacja juz się nie powtórzy. Co mam robic

Witam serdecznie. Z Pani wypowiedzi zrozumiałam że już przed ślubem mąż w ten sposób się zachowywał. Powinna Pani zastanowić się dlaczego, pomimo zdrad narzeczonego, zdecydowała się Pani na ślub. Jeśli widzi Pani szansę na poprawę zachowania męża i chce Pani utrzymać małżeństwo to zalecam udanie się do terapeuty który specjalizuje się w terapii małżeńskiej. Może i Pani mąż potrzebuje osobnej terapii. Małżeństwo powinno opierać się na wzajemnym zaufaniu i wierności.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Zależy to od Pani decyzji, Pani uczuć, Pani potrzeb, Pani granic. W podobnej sytuacji każda kobieta zachowuje się nieco inaczej. To w sobie odnajdzie Pani właściwą odpowiedź i dobry - dla Pani - sposób postępowania, decyzje, wybory.

Proszę pozwolić sobie w tym pomóc i zgłosić się do psychoterapeuty w swoim mieście.

Z leczenia psychoterapeutycznego może także zgłosić się Pani mąż lub oboje Państwo w ramach terapii małżeńskiej.

Pozdrawiam!