Propozycja męża o seksie z innym

witam.jestam mezatka 17 lat, maz zaproponowal mi sex z innym .czy jego propozycja ma związek ze zdrada.po tym pytaniu przypuszczam ze mnie zdradzil.

Dzień dobry,
to pytanie do męża Pani :) Terapia par też jest rozwiązaniem na pomoc w otwartej rozmowie. ( proszę obejrzeć film - Dwoje do poprawki :)
pozdrawiam, D.Szykulska-Paprocka

Dzień dobry!

Każdy człowiek ma swoje specyficzne potrzeby, gusta, preferencje seksualne. Ludzka seksualność jest barwna. Część par jako takie urozmaicenie, fetysz praktykuje właśnie seks grupowy, trójkąt seksualny, wymianę partnerów, swinging, wzajemne podglądanie się par czy obserwowanie własnego partnera w kontakcie seksualnym z innym człowiekiem. Na tym polega tzw. "zespół prowokowanej zdrady". Niestety, praktyka pokazuje, że bardzo często wprowadzanie do związków trzeciej osoby, "kontrolowana zdrada" ma negatywny wpływ na związek, relację. Jest jednak również wiele par, które akceptują takie urozmaicenie życia seksualnego i deklarują, że daje to szczęście obojgu oraz nie jest przyczyną żadnych nieporozumień. Najważniejsze, że Pani prawo samodecydowania o sobie i może odmówić każdej czynności seksualnej, na którą nie ma Pani ochoty, której się Pani obawia, nie sprawia przyjemności, sprawia ból itp. Z pewnością warto rozmawiać z mężem o tym, skąd taki jego pomysł, co zyskałby, jaki rodzaj przyjemności czerpał, jakie ma potrzeby, czy jego potrzeby seksualne są spełniane w związku itp. Pani ma takie same prawo do swoich odczuć, emocji, wrażeń, poglądów w tej kwestii. Propozycja męża może mieć związek z tym, że on sam prowadzi lub chciałby prowadzić życie seksualne poza małżeństwem. Nie musi tak jednak być. Jest również możliwe, że nie ma kontaktów seksualnych poza małżeństwem.

Pozdrawiam!