Propozycja przyjaźni po seksie

Przespalam się z kolegą a on zaproponował przyjaźń. Jest teraz w momencie zakończenia swojego związku z inną kobietą. Poczułam upokorzenie z zaproponowanej przez niego propozycji.nie wiem jak mam zareagować?

Dzień dobry!

Relacje dorosłych ludzi bywają skomplikowane. Konsekwencją seksu niekiedy jest stały związek, niekiedy zerwanie-zakończenie relacji, a niekiedy propozycja "przyjaźni", kontynuowania znajomości na stopie towarzyskiej.
Pani odpowiedź na tą propozycję zależy od Pani poglądów, uczuć, potrzeb, stosunku do danego mężczyzny. Każda kobieta mogłaby w takiej sytuacji zareagować inaczej.

Pozdrawiam!