Jak nie być uległym wobec kobiet?

Witam:) Mam problem zostawila mnie dziewczyna bo za bardzo jej uleglem dlaczego taki jestem I jak nie byc tak uleglym... nie chcialem sie z nia klocic bo myslalem sobie pomysli ze sie nie wiadomo o co czepiam... balem sie ze ja strace I wlasciwie grala pierwsze skrzypce jak nie byc uleglym wobec kobiet?? Czy uda mi sie zmienic ta ceche?

Bycie z kimś naprawdę blisko wymaga konfrontacji, czyli czasem także pokłócenia się, odkrywania swoich głębszych uczuć, myśli, obaw, choćby były dla drugiej strony niewygodne.
Lęk przed "odsłonięciem siebie" to zdecydowanie temat na terapię.

http://www.krakowpsycholog.com.pl/