Czy narzeczony mnie nie rozumie?

Moj narzeczony bedac na kursie spotkal sie z kolezanka i w sumie spedzili razem czas do 5 rano. Mowi o tym otwarcie, ale ja czuje sie nieswojo. Powiedzialam Mu o tym, ale On twierdzi ze nic zlego nie zrobil. Po wszystkim powiedzial jej ze brakowalo Mu rozmow z osoba ktora Go dobrze rozumie. Czy powinnam odebrac to ze On czuje ze ja Go nie rozumiem? Bo troche glupio sie poczulam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Panią,
Myślę że pytanie, które Pani zadała w opisie, trzeba zadać narzeczonemu. Warto z nim szczerze rozmawiać o swoich uczuciach i ustalić pewne granice w związku, tak żebyście Państwo z jednej strony mieli trochę swobody ale z drugiej nie wystawiali na próbę swojego zaufania.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Bukowska
http://www.psychologlublin24.pl