Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Natrętne myśli dotyczące poprzedniej kobiety

Nie moge poradzic z natretnymi myslami odnosnie poprzedniego związku mojej dziewczyny choć sexu nie było i rzuciła go bo ją żle traktował.Cierpi na tym nasza bliskość.Załamuje się najpierw potem sobie tłumacze że jestem głupi że wogóle mi takie mysli do głowy przychodza a potem sie uspokajam i tak w koło. Najbardziej sie potem już boje że jak jest chwile dobrze i mam wszystko w głowie poukładane że te mysli wrócą. I zawsze wracają. To jest moja pierwsza dziewczyna i bardzo ją Kocham a ona mnie
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Możliwości leczenia dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są możliwości leczenia dzieci autystycznych.

Sugeruję kontakt z psychoterapeutą - do wyjaśnienia skąd u Pana te lęki. relacji. Być może to jakieś elementy rywalizacyjne w stosunku do poprzedniego partnera Pana dziewczyny. Lub/i brak pewności siebie.
Jeśli natręctwa myślowe lub zachowania natrętne (kompulsje) dotyczyły by także innych obszarów to równolegle psychiatra - na tą są leki.

0

o rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0

Witam Pana,
Wygląda na to, że z jakiś powodów nie czuje się Pan pewnie w tej relacji i przeżywa Pan to tak jakbyście byli w trójkącie. Być może trudność stanowi to, że Pan jest pierwszy raz w związku a dziewczyna już z kimś była? To tylko hipotezy, a jeżeli problem się utrzymuje i utrudnia Panu życie, warto zgłosić się na konsultację do psychologa / psychoterapeuty.
Serdecznie pozdrawiam,
Małgorzata Bukowska
http://www.psychologlublin24.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy