Czy naprawiać relacje z byłym chłopakiem?

Mam straszną rozsterkę i nie wiem co mam zrobić. Jestem tzn. Byłam z chłopakiem 7 lat aktualnie jestesmy w stanie zawieszenia (nie jestesmy razem ale kontaktujemy i spotykamy sie normalnie) aby naprawić nasze stosunki. Od 3 tyg.To mi wszystko nie pasowało, w końcu po jednej kłótni ja wyszłam od niego trzaskajac drzwiami on się wściekł później ja dowiedziałam się że on pisze i rozmawia od miesiąca z dziewczyna oddaloną o 300 km. Chce się z nią spotkać.Dowiedziałam sie tego od niej. Co mam robic?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
A co doprowadziło do tego, że Wasz związek, jak to określiłaś, jest w stanie "zawieszenia"? Czy rozmawiałaś ze swoim chłopakiem na temat tej dziewczyny?
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym się wycofać z relacji, bo być może chce Pani naprawiać coś, co nie podlega naprawie?
Ale to Pani zadecyduje.

Życzę Pani tylko dobrych wyborów,
irena.mielnik.madej@gmail.com