Relacja z chłopakiem po zerwaniu

od rozstania minelo 2 mies. ( jego decyzja) odezwal sie do mnie niedawno, z zyczeniami ur. oraz tak pytal- olalam go. potem jeszcze sie odezwal pytal co u mnie, czy gdzies pracuje, czy znalazlam kogos na wesele( mial isc ze mna) a jak zapytalam co u niego to mi zaczal opowiadac. i powiedzial do uslyszenia. jak mam zachowac sie kiedy znow sie odezwie? kocham go a kontakt nie daje mi o nim zapomniec...wszystko wtedy ożywa szczególnie tęsknota. czy mam mu to powiedzieć?jak napisze znów.

Witam serdecznie,
To zrozumiałe, że skoro Pani jeszcze coś czuje do byłego partnera, a od rozstania minęło stosunkowo niedużo czasu, to każdy potencjalny kontakt te uczucia w jakiś sposób dotyka. Może przy następnym kontakcie warto ustalić intencje Pana, czy kontaktuje się bo się martwi, lubi Panią, czy też kocha, a może z zupełnie innego powodu. Jeśli motywem nie jest uczucie miłości, chęć powrotu, może wtedy warto sobie samej zadać pytanie czy pomimo Pani miłości ten kontakt nie jest dla Pani trochę toksyczny.
Po rozstaniu z partnerem czasmi trudno dojść do równowagi, tym bardziej jeśli to ta druga strona podjęła taką decyzję, a uczucie w sercu nadal jest. Może warto uporządkować to wszystko we współpracy z psychologiem lub psychoterapeutą.
Pozdrawiam

Dzień dobry, zachęcam panią do tego żeby zapytała pani byłego partnera o jego intencje, powiedziała mu pani jak się pani czuje kiedy się odzywa. Jeżeli powie, że nie chce związku, może go pani poprosić o to żeby się z panią nie kontaktował. Pozdrawiam.

Powiedzieć co się z Panią dzieje, gdy on dzwoni. Że budzi w Pani nadzieje i odżywają dawne emocje. Jeżeli on nie czuje tego samego - będzie Pani miała klarowną sytuację i może poprosić go o zerwanie kontaktu. Jeżeli czuje podobnie - też sytuacja będzie wyraźna i kwestią waszego wspólnego wyboru będzie to, czy do siebie wrócić, czy też nie. Pozdrawiam.