Utrata zaufania przez chłopaka

Witam . Mam 19lat moj chlopak 26lat jestesmy ze soba 1,5miesiaca . wszystko ukladalo sie jak najlepiej nigdy nie czulam sie szczesliwsza lecz ostatnio jak spal u mnie rano zobaczyl moja konwersacje z bylym chlopakiem ktory nic dla mnie nie znaczy bylam z nim 2lata. lecz nic dla mnie nie znaczy i nawet nie chcialam sie spotkac lecz odpisalam inaczej teraz moj obecny partner mi nie ufa boje sie go stracic za bardzo mi zalezy i kocham go juz nie wiem jak dzialac . ps.Martyna

Warto porozmawiać, powiedzieć o swoich uczuciach, motywacji itp, a także zapytać o to samo partnera. Wspólnie macie Państwo szanse wypracować rozwiązanie, które usatysfakcjonuje oboje. Ważne jest to, ze jesteście Państwo dopiero na początku związku, a zatem w okresie, gdy z jednej strony uczucie jest bardzo silne i dominujące, ale z drugiej dopiero się poznajecie i "docieracie" w rozumieniu siebie i swoich potrzeb nawzajem. Dlatego warto mówić sobie o ważnych dla siebie sprawach i pracować nad harmonia w związku.