Brak akceptacji chłopaka przez przyjaciółkę

moja przyjaciolka nie akceptuje mojego chlopaka bo ''wkurza ryjem'',probowalam ich blizej poznac ale juz nic nie dziala.mimo ze uczucia do niego cenie bardZiej. traktuje mnie jak''awaryjna'' przyjaciolke, gdy jedna sie nieodzywa odrazu zauwaza ze ja istnieje.nie mamy tematow i nie zwierzamy sie,smieje sie z kazdej rzeczy zamiast zachowac powage w niektorych sytuacjach.obraza i niewiadomo kiedy mowi naprawde. co zrobic?

Witam. W Pani liście jest sporo galimatiasu. Z czym chce Pani coś zrobić?
Myślę, że warto byłoby się zastanowić nad ważnymi wartościami dla Pani. Np. Czy "przyjaciółka" to osoba, która jak Pani pisze: bez dzwonienia nie zauważa, że Pani istnieje, osoba, z którą nie ma tematów, nie zwierza się jej Pani? Czy chłopak to osoba, która spostrzegana jest jak ktoś, kto "wkurza ryjem"?

Warto na początek poukładać sobie priorytety i wartości. Co jest dla Pani ważne, czego by potrzebowała i oczekiwała od przyjaciółki? Co może Pani jej zaoferować, a co jest dla Pani nieakceptowalne?
Potem warto spokojnie porozmawiać z przyjaciółką- powiedzieć o swoich uczuciach, potrzebach, oczekiwaniach, zapytać ja o to samo i wysłuchać. Razem spróbować ustalić nowe możliwości koleżeństwa czy spotykania się, które obie Panie usatysfakcjonują, tak by żadna nie czuła się pokrzywdzona i by każda coś zyskiwała.