Uczucie bycia awaryjną przyjaciółką

Moja przyjaciółka traktuje mnie jak ''awaryjna przyjaciółkę'', jesli jedna nie moze od razu zauwaza ze istnieje, nie mamy tematow do rozmow a w dodatku nie akceptuje mojego chlopaka bo ''wkurza ryjem''. Czuje sie jak piate kolo u wozu. Co zrobic?

Czy Pani koleżanka wie o Pani uczuciach? Być może warto jej o nich powiedzieć, czyli co Pani czuje, kiedy jest tak traktowana.
Po drugie, czy skoro nie mają Panie zbyt wielu tematów do rozmowy nie warto przekierować swoją energię na robienie czegoś angażującego? Mam na myśli coś, co Pani lubi zamiast martwić się brakiem uważności lub podtrzymywaniem kontaktu mimo wszystko?

Witam. Nie wiem, co robić. Tylko Pani może wiedzieć, co Pani chce z tym zrobić? Zastanawiam się co się w Pani takiego dzieje, że zgadza się Pani na taką "przyjaźń", że zgadza się Pani być piątym kołem u wozu? Być może psychoterapia pomogłaby Pani przyjrzeć się temu, jak buduje Pani relacje z ludźmi? Proszę to rozważyć. Pozdrawiam