Tęsknota za rodziną po zamieszkaniu z chłopakiem

Witam.Mam 19lat od miesiaca mieszkam z chlopakiem z ktorym jestem ponad 4 lata.Jak sie widywalismy,bylo inaczej.Chyba dla mnie fajniej,chodz tesknilam za nim i plakalam.A teraz jak mieszkamy razem miesiac,tesknie za rodzicami i rodzenstwem.Pracuje oczywiscie.Patrze na chlopaka jakos inaczej,nie czuje potrzeby sexu,itp. Zastanawiam sie czy to byl odpowiedni moment na zamieszkanie.Czy to przez tensknote.?Czy moja milosc uleciala ale tsk nie calkiem.? Nie wiem co robic i myslec.:( pomocy

Witam Panią
Tęsknota jest czymś normalnym i naturalnym w takiej sytuacji. Myślę że miłość nie uleciała ale zobaczyła Pani realistycznie swój związek, swoje życie i zapragnęła Pani ponownie znaleźć się przy rodzicach. Inaczej wygląda związek jak para spotyka się i potem wraca do siebie a inaczej jak już z sobą się mieszka i widzi się cały "dobrobyt" bycia razem. Właśnie tego Pani doświadczyła - spotkania z partnerem takim jakim on jest.
Życzę powodzenia
Anna Suligowska

Z miłości w postaci randek i spotkań, podjęła Pani dorosłe zobowiązania, w które weszły także codzienność i obowiązki. To zawsze w jakiś sposób zmienia miłość. Być może nie była Pani na to jeszcze gotowa? Dodatkowo sama przeprowadzka i adaptacja do nowych warunków, jest rodzajem stresu, który tez pewnie Pani przeżywa.
Mieszkają Państwo sami?
Warto dużo rozmawiać, szukać sposobów na dogranie się i budowanie wspólnego domu. Ważne także, by zachowała Pani kontakt i relacje z rodzicami i rodzeństwem, jeśli są Pani bliscy.
Jeśli kryzys nie minie, warto przemyśleć kontakt w psychologiem.