Problem z byłym chłopakiem a nieszczęśliwa miłość

Dzien dobry. Mam problem z ktorym mecze sie juz odkad rozstalam sie ze swoim bylym chlopakiem... zaczne od poczatku mój byly chlopak siedzial w wiezieniu, ja go zostawilam mimo ze go kochalam poprostu wtedy chcialam zyc normalnie i byc szczesliwa, myslalam ze mi przejdzie ta milosc. zrobilam to dla nas. zebysmy obydwoje nie cierpieli, do dzis tego zaluje, codziennie o nim mysle i tesknie. on wyszedl z wiezienia znalazl sobie nowa kobiete.mam chlopaka ktorego nie kocham i urodzilam dziecko....

Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się nie tylko swoim uczuciom i motywacji do podejmowania różnych działań, a także obecnym możliwościom odnalezienia się w sytuacji i relacjach, w których Pani jest (z dzieckiem, z chłopakiem itp). Psycholog pomoże realnie spojrzeć na swoje życie, możliwości zmiany i poradzenia sobie z uczuciami, które nie mają szansy na realizację.