Odrzucenie ze strony dziewczyny

Witam jestem młodym mężczyzną mam 20 lat. Zabiegam o dziewczynę od około 4 miesięcy lecz ona jest strasznie niedostępna wyznałem jej, że nie jest mi obojętna lecz ona odpowiedziała bez skruchy, że nie widzi nas jako para. Co mam począć ? strasznie mi na niej zależy lecz ona widzi mnie tylko jako dobry przyjaciel . Jestem załamany :(

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dziewczyna dała dość jasną odpowiedź dotyczaca jej uczuć. Warto przemyśleć, czy chce Pan pozostać w relacji, która nie ma szansy na rozwój? Przyjaźń, często wartościowa, moze jednak ranić, gdy druga strona oczekuje czegoś więcej. Zdarza sie, że mimo wszystko przeradza się w uczucie, jednak jest to sytuacja rzadka, częściej natomiast zamyka to drogę do innych rozwiązań.
W razie potrzeby zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się możliwościom przepracowania nierokującego uczucia i otowrzenia sie na inne relacje.