Tęsknota po zerwaniu znajomości

Jak mam zapomnieć o moim przyjacielu, który nie chce mieć już nic ze mną do czynienia? 7 miesięcy temu skończyłam tą chorą znajomość. Wczoraj na chwilkę popisaliśmy, nieważne w jakim celu. On mnie okłamywał, chciałam poznać w końcu prawdę. Teraz? Po prostu tęsknię. Nie będę do niego pisać, ponieważ on sobie tego nie życzy. Zajęcie czymś innym nic nie pomaga, bo myśli wciąż krążą wokół Niego. Jak ZAPOMNIEĆ. Oczywiście nie ot tak, ponieważ wiem, że to niemożliwe, niestety.

Rozstanie z kimś zawsze wymaga czasu. To proces straty i poniekąd żałoby. Czas jest lekarstwem jak też skoncentrowanie na tym, że jednostronne zaangażowanie w relacje nigdy nie przynosi niczego dobrego. Skoro już na tym etapie przyjaciel wycofał się z relacji oznacza to, że nie był w stanie z pewnych powodów dać z siebie więcej.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza