Zerwanie przez dziewczynę i brak stałości w uczuciach

Witam.Miesiąc temu zerwała ze mną dziewczyna,byliśmy razem 1,5 roku.Zerwanie odbyło się z jej inicjatywy ponieważ stwierdziła ,że nie wie czy mnie kocha i nie wie czy w ogóle kiedykolwiek kochała.Ostatnio zaczęła mi pisać ,że już w sumie sama nie wie czego chce,tęskni za mną ,brakuje jej mnie i ciągle o mnie myśli.Z drugiej strony stwierdziła,że zauroczyła się w innym chłopaku,bo jest naprawdę fajny.Chciałem o nią walczyć ale nie wiem czy to ma jeszcze jakiś sens? Jest nie stała w uczuciach?

Witam, często pojawia się wiele pokus, nie wiemy z kim będzie nam lepiej, szczególnie w momencie kiedy poznajemy nowe osoby, często łatwo się pogubić w uczuciach.Proszę jeszcze poczekać nie podejmować decyzji i zobaczyć jak dalej potoczy się wasza relacja, proszę także szczerze sobie odpowiedzieć, co czuje Pan do tej osoby.Pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza