Stany depresyjne po zerwaniu

Dzień Dobry mam taki kłopot jestem po zerwaniu z chłopakiem 3 mc ale nadal o nim myślę i nie mogę być szczesliwa. Wmóilam sobie do głowy ze już n nikim nie bede szczesliwa i nie moge sobie życia ułożyć.Nic mnie nie cieszy, chce mi się często płakać nie płakać siły wg żyć. Nie wiem co jest. Robilam testy derpresyjne wychodzi mi depresja ale już mam taki mętlik nie umiem żadnej decyzji podjąć. Nie wiem co robić.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry!

W tym trudnym czasie proszę zapewnić sobie pomoc i wsparcie najbliższych. Warto także rozważyć opcję osobistego kontaktu z psychologiem.
Bezpłatny anonimowy numer telefonu zaufania to 116 123.

Pozdrawiam!