Jak poradzić sobie z emocjami po miłości?

Witam . Mam problem od pewnego czasu mam straszny mętlik . Byłam zakochana w pewnym chłopkau ale zerwalismy i teraz gdy sobie obiecałam że się nie zakocham , zkaochałam się. Ale co jest ogrsze od pewnego czasu nie mam ochoty żyć, chce mi się płakać, nie mam wogóule ochoty by żyć.Nie umiem podjąć żadnej decyzji czego chce od życia. Robiłam testy online i wysło mi raz ze mam ładgodną depresję a raz ze mam silną depresje. Nie wiem już co mam robić. Nie umiem sobie już poradzić.

Dzień dobry!

Trudne wydarzenia powodują w nas trudne emocje - to naturalne. Nie każdy smutek i nie każda żałoba to depresja, choć oczywiście nie można jej całkowicie wykluczyć.
Proszę osobiście skonsultować się z psychologiem w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

testy w necie sa ciekawostka i niewiele znacza....odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza