Strach przed ludźmi po stracie ojca

Witam, postanowiłam zaczerpnąć rady. Jestem jeszcze młoda. Pół roku temu straciłam tatę. Żyję sama z mamą. Już wczesniej dzialo się ze mną coś niepokojącego(samookaleczanie,brak akceptacji siebie,niska samoocena). Od kilku miesięcy pogłebiło sie coś we mnie- całe dnie siedzę w domu tyle co do szkoły. Zaczęłam bać sie ludzi. Zrobiłam sie strasznie wstydliwa. Ogólnie nienawidzę siebie. Mam różne histerie. Ciągle płacze. Dodam że mam zaczątek anemii wg wyników robionych kilka msc temu. pomocy!

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz z psychologiem i rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!