Jak radzić sobie z tęsknotą za niespełnioną miłością?

witam. nie radze sobie z niespelniona miloscia, nie potrafie o Nim zapomniec, przestac kochac, choc wiem, ze nie mam szans. mam21 lat, przez ponad3lata nic sie nie zmienilo, pomimo staran, nie przestalam Go kochac. jest ode mnie starszy o kilkanascie lat, ma rodzine, bylismy przyjaciolmi, kiedys dal mi nadzieje, ze cos z tego bedzie, jednak zmienil zdanie. tesknie za nim i wiem, ze juz nigdy nikogo nie pokocham,nikomu nie zaufam,nie potrafilabym byc z kims innym.jak radzic sb z placzem,tesknota?

Warto się zgłosić do psychologa i przepracować przyczyny takiego stanu rzeczy. Ponadto objawy mogą już być sygnałami np depresji, dlatego diagnostyka byłaby konieczna do rozpoczęcia leczenia.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza