Związek z Muzułmaninem a rodzina

Witam. Potrzebuje pomocy psychologa. Jestem w związku z muzulmaninem. Wiem że jemu zalezy ze mnie kocha. Uciekl z samolotu w ostatniej chwili bo pisalam żeby zostal. Balam sie ze ojciec chce go ożenić. Wtedy nie byliśmy razem od kilku dni a ja bylam w odwiedzinach w rodziny w pl on w uk. Zostal mimo wszystko dla mnie. Zawsze kiedy dzwonilam ze go potrzebuje on przyjezdzal. Jego rodzina mnie lubi. Ale wiem ze nie mowi mi wszystkiego. Często zmienia zdanie. chodzi głównie o interesy i pieniądze.

Warto przemyśleć związek, w którym brakuje Pani zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Szczególnie, jeśli różnią się Państwo znacznie kulturowo. Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się głębiej swoim emocjom, uczuciom, wątpliwościom i obawom. Być może się rozwieją lub też okażą się ważnym sygnałem, początkiem rozmowy z partnerem itp. Warto dać sobie czas na poznanie się z partnerem, ale także nie lekceważyć wątpliwości i wyjaśniać, rozmawiać.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza