Natrętne myśli a podejrzenie schizofrenii

Od dawna cierpię na myśl natrętne. Mam bardzo różne diagnozy, ostatnio dowiedziałem się że w młodości neurolog stwierdził u mnie ADHD. Psycholog podejżewał u mnie zaburzenia osobowości, przez lekarzy byłem źle prowadzony leki mi nie pomagały a lekarz ostatnio powiedział że jego zdaniem mam "schizofrenię bez omamów i urojeń" bo mój tok myślenia jest "rozjechany" mimo że na plan pierwszy wysuwają się natretne myśli. Dlaczego leki mi nie pomagają? Może oddać się na obserwację do szpitala?

Witam,

jeśli lekarz zalecił pobyt w szpitalu, to jak najbardziej jest to słuszna opcja.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza