Parestezje i odrealnienie

Hej, miałem tak duży stres, ze aż miałem parestezje i wtedy też weszło odrealnienie i nie mogę się pozbyć błędnego koła : żeby wiedzieć żę myślę, to musze myśleć, a skąd wiem, że myśle? i ja wiem, że to jest po prostu że tego nei da sie udowodnic, ale mówiąc po prostu nadal się stresuje bo przeciez nie powinienem sam sobie na to odpowiadać bo przecież to ja myslę, nikt inny w mojej głowie i wtedy znowu koło się zaczyna ;/ jak mam to zrobić? Resztę problemów rozwiązałem ale ten jest stały i stres

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa i przyjrzenia się głębszym emocjonalnym powodom trudności. Podobne objawy mogą pojawiać się na podłożu nerwicowym, a wówczas najlepiej poradzić sobie z nimi poprzez psychoterapię.