Czy to oznacza, że został podrażniony nerw?

Witam. Trzy tygodnie temu miałam wstrzyknięty botoks na czoło i lwia zmarszczkę oraz kwas hialuronowy w policzki, po tygodniu pani dr dostrzykla mi trochę botoksu bo powieka się opuściła. Od czasu dostrzykniecia przechodzę horror. Mam drętwienia twarzy, rąk, nóg, są to parestezje przemijające, raz mniej , raz więcej, ale jest to codzienne. Widział mnie neurolog, lekarz który wykonywał zabieg, niby wszystko jest ok. Parestezje miały minąć po 2 tygodniach, jednak nie minęły. Co dalej robić.? Czy został uszkodzony, podrażniony nerw? Jak sobie pomóc?

Witam, ciezko udzielić jednoznacznej odpowiedzi, najlepiej skonsultować się z jeszcze jednym neurologiem. Myśle ze objawy mina, jednak potrzeba więcej czasu.