Jak radzić sobie z pieczeniem po botoksie?

Dzień Dobry Po zabiegu botoksu Azzalur 10 j na lwia zmarsczkę, nie czuję się najlepiej, bolą i szczypią mnie oczy, mam podrażnienia w ustach, nadwrażliwe zęby, nudności i ogólnie jestem osłabiona, niestety zabieg nie był wykonany u lekarza tylko przez kosmetyczkę, nie poformowała mnie o tym że nie wolno stosować botoksu po antybiotykach takich jak Duomox, , zabieg był wykonany 9 dni po zakończeniu tygodniowej kuracji antybiotykiem. Czy powinnam się martwić o swój stan zdrowia i udać do lekarza?

Proszę Pani botox jest lekiem i powinien stosować go lekarz. Przedstawione objawy są prawdopodobnie wynikiem innej przyczyny.Jest mało prawdopodobne aby zastosowana dawka Azzalur wywołała oczekiwany efekt w obszarze lwiej zmarszczki,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel