Czy mogę mieć trwale uszkodzony nerw?

witam,5tyg.temu podano mi botoks(czoło,lwia.zm.,kurze łapki) wypełnianie ust..Po kilku dn,dołożono pod oko(1cm poniżej zewn.kącika oka),po 3 dn.ponownie(gdyż mięsień cały czas"pracował).Było ok. Po 2tyg.zrobiono korektę ust dostałam znieczulenie w polik,które poszło w str.oka zamiast ust. Od tego czasu czujęchwilowe mrowienie,gęsią skórkę,prądy,drętwienie od 1 cm pod okiem (kącik zewn.) w dół i w stronę ust(promień 3-4cm).Dwa dni temu była 2 korekta ust.Czy mogę mieć trwale uszkodzony nerw?

Po znieczuleniu nasiękowym może Pani jakiś czas czuć mrowienie tej okolicy. Sądząc z Pani opisu znieczulano nerwy podoczodołowe, stąd Pani uczucie, że "poszło w stronę oka". Nie sądzę, żeby Pani miała uszkodzony nerw. Toksyny nie powinno się jednak zbyt szybko podawać jako korektę, gdyż jej działanie można ocenić po około 8 dniach od iniekcji.

Dzień dobry, takie ryzyko zawsze może zaistnieć. Ale ponieważ odczuwa Pani prądy, mrowienie i drętwienie w obszerze objętym znieczuleniem, myślę, że jest to tylko czasowe podrażnienie i po krótkim czasie wszystko może wrócić do normy.