Czy powinienem się martwić wynikiem?

Dzień dobry tak krótko od 2 lat męczę się z bólem,mrowieniem lewej twarzy, dentyści, leczenie kanałowe 2 zębów, tomograf szczęki i żuchwy -ok,odwiedzony chirurg szczękowo-twarzowy i wymyślona nakładka na zęby że bruksizm. Laryngolog- tomograf (lub rezonans )zatok-wszystko ok, Neurolog -rezonans głowy-ok, aż byłam z takim bólem że neurolog dał kolejne skierowanie na rezonans Dane ze skierowania: Parestezje w zakresie lewego kąta żuchwy. I wynik Układ komorowy nadnamiotowy nieposzerzony symetryczny. W obrębie istoty białej w torebce zewnętrznej po stronie prawej widoczny jest pojedyncze niecharakterystyczne ognisko podwyższonego sygnału o wyglądzie niewielkiej zmiany leukodegeneracyjnej. Komora IV i wodociąg mózgu prawidłowej szerokości. Struktury tylnojamowe bez patologicznych sygnałów. Przestrzenie płynowe kątów mostowo-móżdżkowych prawidłowej szerokości. Obustronnie widoczne są pętle naczyniowe typu I, po stronie prawej pętla naczyniowa bezpośrednio przylega do nerwu VIII z dyskretnym jego modelowaniem. Po stronie lewej pętla naczyniowa przylega do nerwu VII również z dyskretnym jego modelowaniem. Poza tym nerwy czaszkowe objęte badaniem bez patologicznego wzmocnienia kontrastowego, niepogrubiałe. Prawidłowe sygnały struktur ucha wewnętrznego obustronnie a także piramid kości skroniowych, Asymetria spływu zatok żylnych - zatoka jamista a także opuszka żyły szyjnej wewnętrznej po stronie prawej szersze w porównaniu ze stroną lewą. Wnioski: Zmiany predysponujące do konfliktowania nerwowo-naczyniowego obustronnie jak w opisie, do korelacji z obrazem klinicznym. Poza tym obraz kątów mostowo-móżdżkowych w granicach normy, Wizytę mam u neurologa dopiero za 3 tygodnie, na poprzedniej wizycie przepisał mi lekarz tabletki neurotop retard 300, biorę po połowie, czy mam sie martwić wynikiem, prosze o odpowiedzi co mnie dalej czeka
KOBIETA, 44 LAT 2 miesiące temu

Wnioski: Zmiany predysponujące do konfliktowania nerwowo-naczyniowego obustronnie jak w opisie, do korelacji z obrazem klinicznym. Poza tym obraz kątów mostowo-móżdżkowych w granicach normy, Wizytę mam u neurologa dopiero za 3 tygodnie, na poprzedniej wizycie przepisał mi lekarz tabletki neurotop retard 300, biorę po połowie, czy mam sie martwić wynikiem, prosze o odpowiedzi co mnie dalej czeka?"

Nie ma powodów do martwienia sie opisem MRI opisane anomalie naczyniowo-nerwowe bywają często opisywane w MRI

/ Warto obejrzeć CD z badania MRI / ; Jaki efekt leczenia ??

Bóle neuralgiczne mają czesto bardzo złozone tło...

Warto uwzględnić wszystkie czynniki; fizyczne, psychiczne, stresowe ; Inne schorzenia ; inne leki PEŁNA KONSULTACJA

Do pełnej konsultacji Pozdrawiam i zapraszam

"