Co mogą u mnie oznaczać te objawy neurologiczne?

Witam 08.08.2021 zostałam pobita. Miałam wstrząs mózgu i złamanie górnych blaszek granicznych kręgów c7, th1 i th2. 6 tygodni nosiłam gorset ortopedyczny szyjno-piersiowy. Po zdjęciu gorsetu nie miałam żadnej rehabilitacji, wróciłam do pracy. Od czasu wypadku miałam dwa niepokojące ataki,które trwają 5-7 dni. Zaczynają się bólem i uciskiem z tyłu głowy który następnie rozlewa się na całą czaszkę i twarz. Oprócz bólu i ucisku są jeszcze parestezje- uczucie jakby przechodzenia prądu, raz ciepło raz zimno, drętwienie, mrowienie i wszelkie inne nieprzyjemne odczucia. I tak bez przerwy te kilka dni. Byłam na SOR. Ciśnienie w porządku, saturacja też. Badania krwi tak samo. TK nic nie wykazało. W głowie czysto Cytując neurologa. Nie wiem co to jest i jak z tym walczyć. Boję się kolejnego ataku.

Witam! Nie można wykluczyć zespołu lękowego, powiązanego z doznaną przez Panią krzywdą. Przy prawidłowych wynikach badań pracownianych z powodu lęku i niepokoju wewnętrznego pojawia się cały garnitur objawów zmuszających do nagłego szukania pomocy. Proponuję skontaktować się z psychologiem lub psychiatrą, a z pewnością wyciszą przynajmniej składnik emocjonalny Pani problemu. Powodzenia W. Łuczkowski.