Brak zaufania do dziewczyny i rzadkie widywanie się

Mam problem z dziewczyną, mam 18 lat ona rok starsza ode mnie, w tym roku pisze mature, w tyg piszemy rzadko, częściej rozmawiamy ale to po 10 min, mi to nie wystarcza, widujemy sie tylko w soboty ale to przez 3-4h,gdzie w piątek idzie do lubu ze znajomymi i spedza tam 8-9h( różnica jest i to duża) ja zasługuje na odrobinę zainteresowania,uczucia o tym,że mnie kocha wgl mi nie mówi,nie wiem co mam o tym sądzic,jak mówi że się uczy to spędza czas na fb i to mnie denerwuje,za bardzo jej nie ufam..

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień Dobry Panu,

Przeczytawszy od Pana wiadomość, nasuwa mi się pytanie, czy rozmawiał Pan ze swoją dziewczyną, że chciałby Pan się z nią częściej spotykać, że czuje się Pan pomijany.

Jeśli nie, to proszę z nią spokojnie porozmawiać i zapytać, co jest naprawdę powodem Waszych rzadkich spotkań i jak Pan widziałby Waszą relację.

Jeśli nie będzie jasnej odpowiedzi, to sam Pan wywnioskuje.
Zachęcam Pana do zastanowienia się i odpowiedzenia samemu sobie, czy w takiej relacji czuje się Pan kochany i potrzebny?

Czasami trzeba coś zostawić, gdy nam już nie służy.

Życzę Panu dobrego wyboru,
Irena Mielnik-Madej