Co mam zrobić, aby chłopak do mnie wrócił?

Witam mam pewien problem i chce go rozwiązać :( a dokładniej chodzi o mnie i o mojego teraz juz bylego chłopaka :( bedac razem w zwiazku nadszarpnelam jego zaufanie klamstwami :( bardzo tego zaluje i sie zmieniłam lecz on i tak w nic a nic mi nie wierzy :( nie wiem co mam dalej zrobic :( on twierdzi ze juz nie ma szansy na powrót bo nadal bede taka jak bylam a tak wcale nie jest nie mam przed nim zadnych tajemnic :( moze po prostu dac mu chwile wytchnienia zeby to wszystko przemyślał prosze pomóżcie mi bardzo go kocham i strasznie chce zebysmy do siebie wrócili :( nie wyobrazam sobie zycia bez niego :(

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt oraz napisanie..., mam nadzieję że samo podzielenie się swoim przeżywaniem, przyniosło Pani ulgę.

Z Pani relacji wynika, że jest Pani świadoma, Co i Dlaczego stało się przyczyną Waszego rozstania, domniemam, ze przydatne byłoby by nad tym obszarze popracować, może pod okiem Psychologa?

Odpowiadając na Pani pytanie..., inspirowałabym Panią do dania Sobie i byłemu? Chłopakowi przestrzeni, do namysłu, by z dystansu
ale i z otwartością móc spojrzeć na Waszą relację oraz na ewentualną pracę w związku i nad związkiem?
Podążając za Pani słowami: >> moze po prostu dac mu chwile wytchnienia zeby to wszystko przemyślał<<

Bo relacja partnerska jest relacją wymagającą nieustannej pracy, zaangażowania, skutecznej komunikacji oraz wymaga otwartości na potrzeby/pragnienia Partnera oraz wymaga otwartości by na te potrzeby wzajemnie sobie odpowiadać.

Z przesłaniem dla Pani miłości i pomyślności, żeby się Pani udało!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605