Jak zrobić, żeby chłopak do mnie wrócił?

Jak to zrobic zeby chłopak do mnie wrócił? Rozstalismy się dość niedawno jakieś 2-3tyg temu. Jednak nadal mamy ze sobą kontakt taki kolezenski ponieważ on uważa że przestał mnie kochać. W co nie do końca wierze. Co robisz ?zależy mi na nim bardzo

Dzień Dobry Pani,

Zachęcałabym Panią, żeby była Pani sobą...

Sugerowałabym, żeby wycofać się z relacji, by powstała przestrzeń (Pani i Pani
Chłopaka) na doznanie, doświadczenie, czy nadal jest między Wami uczuciowa więź, i czy nadal jest Pani kochana.

Z przesłaniem dla Pani miłości i radości,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam,
niestety nie możemy nikogo zmusić żeby do nas wrócił.
Jeśli chłopak uważą, ze przestał Panią kochać a Pani go kocha to żeby Pani tego nie przeżywała powinna Pani sie z nim przestać spotykać.
Będzie to trudne ale ból jest łatwiejszy do zniesienia.
Jeśli chlopak Pania kocha to będzie dązył do spotkań.
Pozrawiam
Ewa Wójcik