Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 2 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co zrobić, żeby chłopak ponownie zaczął się o mnie starać?

co zrobić, żeby chłopak, który się o mnie starał znów zaczął to robić? Gdy on się starał ja byłam dość chłodna, gdy przestał mi zaczęło zależeć. Okazał mu, że chciałabym żeby nasza znajomość się rozwinęła, zaprosiłam na spotkanie ale dalej raczej ma olewczy stosunek do mnie. a myślę, że faktycznie na początku chciał ze mną być. Teraz żałuję, że nie okazałam mu więcej czułości.
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Co wpływa na pewność siebie?

Każdy z nas chciałby być przebojowy i pewny siebie. jak do tego dojść? Warto wiedzieć przede wszystkim, co wpływa na naszą pewność siebie. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole
40 poziom zaufania

Sprawy uczuć są bardzo skomplikowane. Sama to Pani zauważyła, gdy chłopak chciał to Pani nie potrafiła się zmusić, a teraz jest odwrotnie. Nie można nikogo zmusić do ich odczuwania, ani siebie też. Trudno jest cokolwiek w tej sytuacji radzić, Nie ma prostych i szybkich rozwiązań na taki problem. Jeśli jednak zależy Pani na tym związku, proponuję uzbroić się w cierpliwość i delikatnie działać, spotykać się i próbować zbliżyć. Jednak sukces nie jest w tym przypadku gwarantowany
Życzę powodzenia i pozdrawiam
Agata Dusza

0

Witam. trudno powiedzieć czy to do konca dobry pomysł, ze pani ma mu okazywać wiecej czułosci a on sie nie stara. mężczyzna musi miec poczucie, ze zdobywa kobietę.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy