Co zrobić, żeby chłopak ponownie zaczął się o mnie starać?

co zrobić, żeby chłopak, który się o mnie starał znów zaczął to robić? Gdy on się starał ja byłam dość chłodna, gdy przestał mi zaczęło zależeć. Okazał mu, że chciałabym żeby nasza znajomość się rozwinęła, zaprosiłam na spotkanie ale dalej raczej ma olewczy stosunek do mnie. a myślę, że faktycznie na początku chciał ze mną być. Teraz żałuję, że nie okazałam mu więcej czułości.

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole

Sprawy uczuć są bardzo skomplikowane. Sama to Pani zauważyła, gdy chłopak chciał to Pani nie potrafiła się zmusić, a teraz jest odwrotnie. Nie można nikogo zmusić do ich odczuwania, ani siebie też. Trudno jest cokolwiek w tej sytuacji radzić, Nie ma prostych i szybkich rozwiązań na taki problem. Jeśli jednak zależy Pani na tym związku, proponuję uzbroić się w cierpliwość i delikatnie działać, spotykać się i próbować zbliżyć. Jednak sukces nie jest w tym przypadku gwarantowany
Życzę powodzenia i pozdrawiam
Agata Dusza

Witam. trudno powiedzieć czy to do konca dobry pomysł, ze pani ma mu okazywać wiecej czułosci a on sie nie stara. mężczyzna musi miec poczucie, ze zdobywa kobietę.