Co zrobić, aby chłopak do mnie wrócił?

Co zrobić aby chłopak do mnie wrócił? Kocham go ale on zerwał ze mną choć nadal twierdzi że też mnie kocha ale nie wierzy w to że jeszcze będziemy szczęśliwi Byliśmy 7 miesięcy ale 3 tygodnie to ciągłe kłótnie najpierw to była wina kogoś trzeciego potem moja a on stwierdził że się zmienił że nie chce pomocy że jest jednoosobową armią i chce być ze mną to nie umie bo nie umie mi zaufać uwierzyć ma tylko miłość którą straci.. starłam się pokazać że jest dla mnie najważniejszy ale on ma to gdzieś

Pozdrawiam.

Jeśli znał Twoje uczucia i okazywałaś mu, że Ci zależy, że go kochasz, że jest ważny, to zrobiłaś wszystko co można było zrobić. Na resztę, czyli jego zachowania nie masz wpływu. Widać chłopak ma jakieś problemy, które rzutowały na Wasz związek. Zastanów się, czy ta chęć pomocy jemu nie sprawiała, że jakoś siebie zaniedbywałaś.
Pozdrawiam serdecznie!

Witam,

jest Pani w wieku, gdy zdobywa Pani pierwsze doświadczenia związane z funkcjonowaniem w związku, często wiąże się to z wieloma emocjami, które mogą okazać się dla niektórych na tyle męczące, by zdecydować, że potrzebują poszukać spokoju. Zawsze nieoceniona jest spokojna szczera rozmowa z partnerem, o tym co nam się nie podoba, o wzajemnych oczekiwaniach - zamiast krzyków i obrażania się, jednak w emocjach czasami ciężko zastosować się do tego typu ‘mądrości’.

Jeśli chłopak odszedł, to proszę pamiętać, że ma prawo do takiej decyzji. Jeśli wie, co Pani do niego czuje, to nie wiem, co Pani mogłaby zrobić więcej, poza pozwoleniem mu odejść, jeśli ostatecznie taka będzie jego decyzja. Pogodzenie się z sytuacją może ułatwić np. zaprzestanie śledzenia jego profilu na Facebooku, pozbycie się z domu rzeczy, które Pani o byłym chłopaku na co dzień przypominają zyska Pani w ten sposób więcej spokoju. Na pewno jest coś co lubi Pani robić (jakieś hobby, może sport?), ale ostatnio Pani przestała się tym zajmować z powodu rozpadu związku – chodzi o to, żeby nie mieć tyle czasu na analizowanie przeszłości a skupić się na tym co jest teraz i przyszłości.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel

Wydaje się, że zrobiłaś wszystko, co mogłaś. Teraz możesz stawać nawet na uszach, lecz w żaden sposób nie możesz wpłynąć na decyzję chłopaka. Rozstania są zawsze trudne, lecz warto do nich podchodzić jako do kolejnego doświadczenia w życiu, z którego można czerpać wiedzę o sobie. I przede wszystkim lepiej jest zaakceptować rozstanie niż tkwić w rozterce i ciągle stać w tym samym miejscu. Pozdrawiam