Nawiązywanie relacji z chłopakiem

Witam, mam pytanie dotyczące związków. Poznałam ponad dwa tygodnie temu fajnego chłopaka. eż mu podobno wpadłam w oko, ale w związku ze skomplikowanymi okolicznośćiami nie podaliśmy sobie namiarów na siebie. Myślałam, że pofatyguje się, aby mnie znaleźć na fb, ale nic z tego. Nasze koleżanki się przyjaźnią i stąd wiem, że owy chłopak często o mnie pyta i nawet chciał mój nr tel, ale jak do tej pory milczy. Jest szansa na to, że się odezwie czy to przegrana sprawa?? Dodam, że nie jest wstydliwy

Dzień dobry!

Zgadywanie, co czym chłopak teraz myśli i czy chciałby się z Panią spotkać, byłoby wróżeniem z fusów. Być może chce się z Panią skontaktować, ale się obawia/ krępuje/ zastanawia w jaki sposób to zrobić/ czeka na dobry moment/ uważa, że czas mu sprzyja? Być może nie ma czasu, ochoty, nastroju na spotkanie? Być może zapomniał, Wasza znajomość wyleciała mu z głowy? Być może czeka na krok z Pani strony? Być może jest w innej relacji i nie szuka obecnie znajomości z inną dziewczyną? - Co stoi na przeszkodzie, aby to Pani odezwała się pierwsza?

Pozdrawiam!