Czy angażować się w relację z chłopakiem, który przestał się odzywać?

Mam 22lata poznałam chłopaka , ktory ma 27lat 2 miesiace temu.Dzwonił spotkaliśmy się kilka razy , nawet dostał buziaka z języczkiem .Zapewniał o uczuciach .Ja zaczełam coś do niego czuć ale nie mogłam mu tego powiedzieć przez telefon i nie przy wszystkich . Ostatnie spotkanie było miesiąc temu . Bałam się jakoś w to angażować tym bardziej że on zarywa dragi i pije alkohol a status na fb ma w związku . Teraz nie pisze nie dzwoni... Poczekać na niego i żyć złudnymi nadziejami czy odpuścić ?

Witam, kiedy był, miała Pani wątpliwości, a więc rozsądek podpowiadał: uważaj dziewczyno! Kiedy zniknął chce Pani na niego czekać? Pyta Pani o radę- więc radzę-proszę dać sobie i jemu spokój. Pozdrawiam