Dlaczego chłopak nie chce się do mnie odzywać?

Dzień dobry . Nie wiem już co mam zrobić z facetem. Bardzo mało się odzywa tylko rano napisze "dzień dobry kocham cię " ,a po pracy "już jadę do domu,do później" nie poświęca mi prawie czasu ,nie dzwoni .on twierdzi ,że jest normalny . Mam wrażenie ,że jest ze mną dla seksu . Widzimy się tylko sobota niedziela.W tygodniu prawie wogóle nie mamy kontaktu ,bo to praca ,bo to siłownia . Rozmawiałam z nim o tym , powiedział ,że ma dość mojego czepiania się i obrażania ,że go to już nie rusza .

Dzień dobry, warto zastanowić się jakie ma Pani oczekiwania co do związku. Są Państwo jeszcze młodzi, całe życie przed Państwem. Być może tak do tego podchodzi partner i ta ilość spotkań mu wystarcza. W tym wieku często koledzy, własne zainteresowania są jeszcze ważniejsze niż dziewczyna. Jak widać Pani partner ma pewien podział obowiązków i faktycznie nie widzi nic w tym złego. Zapewne Pani uwagi tego nie zmienią. A mogą tylko zepsuć relacje. Z drugiej strony jeśli ciężko to Pani zaakceptować to może warto zastanowić czy chce Pani z nim być.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Pani,

Nie pozostaje Pani nic innego, jak również zająć się sobą i swoimi zainteresowaniami, bo być może zaniedbała Pani siebie i swój obszar?

Wskazana byłaby dla Pani praca psychologiczna, by potrafiła Pani zadbać o swoje potrzeby, do czego Panią serdecznie zachęcam...

Życzę Pani pomyślności,
irena.mielnik.madej@gnail.com

Witam,
To dobry moment na zastanowienie się nad jakością Pani związku - nad tym, czy jest dla Pani satysfakcjonujący i czy macie Państwo wspólną- spójną wizję dalszej relacji, co jeśli Pani partner uznaje taki wzór za właściwy a Pani oczekiwania, potrzeby - nazwijmy to "bliskości psychicznej" czyli rozwijania znajomości poprzez wspólne spędzanie razem czasu, nie będą spełniane. Czy jest Pani w stanie żyć w takim związku?
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek