Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dlaczego chłopak przestał się odzywać?

Witam . Jestem w związku od roku i 2 miesiecy . Moim problemem jest to ,że napisałam chłopakowi coś przykrego był zmeczony chcial isc spac a ja napisalam mu tak to jest jak się ma inna na boku przestał mi odpisywac i odbierać ,dlaczego przestał ze mną pisac gdy zaczelismy sie klocic?
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Zaburzenia lękowe

Dzień dobry, trudno odpowiedzieć za Pani partnera. Są Państwo jeszcze młodzi, relacje w tym okresie nie zawsze są trwałe. Szczególnie kiedy pojawiają się nieporozumienia. Proszę zwrócić uwagę, że nie miał odwagi porozmawiać z Panią osobiście. Proponuję skupić się na sobie, nie obracać się do tyłu, tylko patrzeć przed siebie. Zapewne jeszcze wiele fajnych relacji przed Panią.
Pozdrawiam A. Pacia

Psycholog kliniczny i psychoterapeuta pracujący w nurcie psychodynamicznym.
0

Taką rozmowę warto przeprowadzić, gdy oboje Państwo jesteście w pełni sił i widzicie się "w cztery oczy". Nie tylko daje to szanse na realne wyjaśnienie, ale także uważne słuchanie partnera, dyskusje oraz poszukiwanie rozwiązań i kompromisów. Być może na ten moment chłopak poczuł się dotknięty czy zraniony. Zachęcam do dania sobie czasu i powrócenia do rozmowy, gdy oboje będzie spokojni i otwarci na dialog.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy