Dlaczego partner przestał się do mnie odzywać?

Witam, mam na imie Paulina, mam 23 lata. Jakis czas temu poznałam kolege który pracuje na przeciwko mnie, spoglądaliśmy na siebie ale nie mielismy odwagi by zagadać do siebie. Az pewnego dnia kolezanka wreczyla Adamowi kartke z moim nr ze wpadl mi w oko ale nie mam odwagi sama podejść. Serce walilo mi jak mlot i za kilka minut sms od niego ze ja tez mu się podobam. Pisalismy ze sobą była fajnie, spotkaliśmy się 4 razy lecz nagle przestal się odzywac. Co mam zrobić??? pomóżcie

Pozdrawiam!

W takich sytuacjach dobrze jest jasno postawić sprawę, porozmawiać. Ryzykuje się odrzucenie, jednak zyskuje jasność i konkretną informację "na czym się stoi". Nieodmówienia i domysły, często blokują i powodują więcej nieporozumień i cierpienia niz pożytku.

Witam. Poczekać trochę, może coś tam się wydarzyło i staneło na drodze. Po iluś tam dniach mozna zagadać czy coś sie stało a jak potem sie by powtórzyła taka sytyuacja to znaczy, ze mu nie zależy i nie ma co się gimnastykować.