Wątpliwości w relacji z chłopakiem

traktowal mnie jak dziewczyna a teraz nie wiem kim dla niego jestem kupilam mu pod choinke drogi telefon spotykamy sie prawie 3 miesiace a on przedwczoraj wrzucil zdjecie z jakaś dziewczyna na lyzwach na instagram a my nie mamy zadnego widzielismy sie ostatnio mowil ze tesknil ale cos czuje ze to sie juz konczy nie podoba mi sie to zdjecie i ta dziewczyna dodala pod zdjeciem buziaka. Nawet jesli to bedzie koniec to tak mi przykro ze to wlasnie moim prezentem robi z nia zdjecie

Pora porozmawiać z partnerem i spytać go, jakie plany ma względem Pani. Proszę mu powiedzieć, jakie uczucia budzi w Pani jego zachowanie, że czuje się Pani niepewna. Być może ten mężczyzna nie dojrzał jeszcze do związku, jakiego Pani oczekuje?

W zaistniałej sytuacji polecam szczerą rozmowę-jaki obraz Waszej relacji ma Pani a jaki Pani towarzysz, jakie są Wasze plany, co czujecie w obecnej sytuacji. Bez nazwania tego, co się dzieje trudno jest cokolwiek rokować, a tym bardziej być czegokolwiek pewnym. Powodzenia!