Wątpliwości w relacji z dziewczyną

Jestem z dziewczyną od ponad roku, mamy po 18 lat. Od kilku dni nachodzą mnie wątpliwości co do relacji. Porozmawialiśmy szczerze i okazało się, że ona męczy ją przejście do następnych etapów związku. Stoimy na jedynie troszkę namiętnym całowaniu. Ona nie chce dać się dotykać pod ubraniem, nawet chroni przedramiona przed "inwigilacja". Nagle zacząłem sobie zadawać pytania czy rzeczywiście ja ją kocham i to uczucie jest bolesne, sprawiło, że nie mogłem powstrzymać łez. Jak pozbyć się tych wątplśc

Dzień dobry.

Wydaje się, że pisząc o miłości ma Pan na myśli fascynację i zauroczenie, stąd rozczarowanie i wątpliwości, gdy dziewczyna nie chce większej bliskości (jak rozumiem, chodzi po prostu o seks). Pańska partnerka z kolei najwidoczniej nie wiąże Waszej relacji ze zwiększeniem intymności.
Wobec powyższego warto porozmawiać szczerze o wzajemnych oczekiwaniach i potrzebach. Bardzo możliwe, że są one po prostu odmienne i stąd problemy, o których Pan pisze.

Pozdrawiam.

Witam. Każdy ma prawo do decydowania o swoim życiu. Warto jeszcze raz porozmawiać ze sobą o oczekiwaniach i potrzebach związanych z byciem w związku. Szczerze i otwarcie. Co dla Was z osobna to oznacza? Być może dziewczyna trzyma się jakiś zasad, których nie chce przekraczać. Być może nie czuje się dojrzała fizjologicznie do uprawianiu seksu. Trzeba to uszanować. Decyzja należy do Pana, co Pan zrobi. jeśli macie inne wyobrażenia o związku, to obojgu Wam nie jest lekko. Pozdrawiam