Rozstanie z dziewczyną z powodu niedopasowania

Dzień dobry, po 3 miesiącach związku zerwała ze mną dziewczyna. Powiedziała że nie pasujemy do siebie, że się źle czuje, nie powiedziała czemu nie pasujemy, wiem że złościła się jak ja dotykałem i mówiła ze ją macam niby, że sa granice a ja je przekroczyłem im obiecałem poprawe i się tego nie trzymałem, wiem że ona nigdy nie miała chłopaka i jest dziewicą krępuje się swojego ciała i wstydzi. Jest jakiś sposób by ja odzyskać?

Być może dziewczyna straciła do Pana zaufanie w związku z niedotrzymana obietnicą. Odczuwa lęk, że dane przez Pana słowo, zawsze będzie niepewne. Być może także inaczej wyobrażała sobie intymność lub tez nie była gotowa na tak szybkie zbliżenie (co jak rozumiem sygnalizowała, stawiała granice i umawiała się z Panem). Może także obawiać się, że zależy Panu na jej seksualności bardziej niż na jej zaufaniu. Ponowne scalenie związku jest możliwe, o ile jej "zrażenie się" jest wstanie pokonać poprzez odbudowę zaufania i odbudowanie innych aspektów relacji (i być może także chwilowym zahamowaniem bliskości intymnej). Pytanie czy jest Pan gotowy na coś, co być może nie jest zgodne z Pana potrzebami? I czy być może dziewczyna w jakiś sposób nie miała racji sugerując, że do siebie nie pasujecie np pod względem potrzeb seksualnych?

Witam,
Jesteś bardzo sympatycznym,wrażliwym człowiekiem,więc nie ma powodów,by nie próbować kontaktu.Zaczęłanbym jednak stopniowo,bez narzucania się i z odstępem czasowym /może zaproszenie do kina,gdzieś,gdzie nie musi być dotyku/,ale radziłabym nie dopatrywać się przyczyn wyłącznie w braku doświadczeń dziewczyny a w to miejsce zasięgnąc wiedzy na temat tego,co po Twojej stronie było niewłaściwe.Bo tylko siebie mozna zmienić.
Pozdrawiam serdecznie