Co jest przyczyną ograniczenia kontaktu z dziewczyną?

Witam Mam 19 lat, a moja dziewczyna 17.Widujemy się weekendami.Jesteśmy razem od 1.5roku.Chodzimy do różnych szkół,bo mieszkamy w pobliskich miastach.Moja dziewczyna chciała zerwać,a ja przekonałem ją by dalej być razem.Rozmawialiśmy zawsze rano,popołudniu i na dobranoc. Troche sms na dzień.Ona ograniczyła to do 1 dzwonienia i kilka sms na dzień-Bo ona nie lubi i koniec. a jestem do niej przywiazany i jest mi bardzo cieżko z tą sytuacją.W szkole się super uczy. Nie wiem co może być przyczyną :(

Dzień Dobry Panu,

Może być parę przyczyn (deficyt czasowy, brak potrzeby ciągłych kontaktów telefonicznych w ciągu dnia, skupienie na nauce, zainteresowania...)
Z drugiej strony jesteście jednak w codziennym kontakcie, spotykacie się w weekendy.
Pana Dziewczyna dała Panu sygnał, że to Jej wystarcza, wie, że Panu na Niej zależy.

Natomiast zachęcałabym Pana do skupienia się również na edukacji, swoich zainteresowaniach, tym co dla Pana ważne, by nie "zlewać się " tak z Dziewczyną...

Życzę Panu tego, co dobre i piękne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Szanowny Panie,

Bardzo mi przykro z powodu trudności, które Pan przeżywa. Jeżeli dobrze zrozumiałam sytuację, którą Pan przedstawia podczas gdy Pan dąży do częstego kontaktu dla dziewczyny jest on zbyteczny czy niewskazany.
Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być szczera rozmowa z partnerką o Pana potrzebach i oczekiwaniach od związku. Z Pana opisu wydają się one być rozbieżne.
Warto żeby Pan tez zadał sobie pytanie czy w wypadku braku chęci partnerki do zmiany jest Pan w stanie zaakceptować taki styl relacji jaki ona proponuje, czy też jest on na tyle rozbieżny z Pana potrzebami, że nie jest Pan w stanie być wówczas szczęśliwy. Niestety czasami zdarza się, ze ludzkie potrzeby bliskości i spędzania czasu są od siebie różne - próby zmiany partnera zazwyczaj kończą się niepowodzeniem.
Proszę pamiętać, że ma Pan prawo być w związku, który daje Panu szczęście, poczucie spełnienia i bycia kochanym. Być może warto zastanowić się, czy w tej relacji jest to dla Pana możliwe.
Życzę dużo szczescia.