Jak mam znaleźć dziewczynę w tym wieku?

Witam , napisze krótko , nie umiem znaleźć dziewczyny , mam depresję przez to . Nigdy nie miałem dziewczyny, mam34 lata , jak się nie martwić sobą. Siedze na portalach randkowych i nic z tego nie wychodzi , i tak nie bd wspominać o czymś takim jak atrakcyjność fizyczna , gdzie prawda jest taka że nie każdy z każdym chce być. Kiedyś słyszałem takie przysłowie że każda amatora znajdzie swego potwora , to nie prawda całe życie można być sam .
MĘŻCZYZNA, 34 LAT 2 miesiące temu

Szanowny Panie,

zachęcam do podjęcia psychoterapii w celu leczenia depresji, z pomocą specjalisty łatwiej będzie realizować swoje cele.

Pozdrawiam serdeczne, Bożena Waluś