Problemy w kontaktach z kobietami

Dlaczego jak szukam dziewczyny na portalu randkowym to dziewczyny piszą że nie jest zainteresowana mną lub nie pasujemy do siebie lub albo nie podobna się jej co z tym fantem zrobić?jak zainteresować dziewczyny lub bym się podobał jej. Czy to jest normalne czy powinienem się przejmować martwić?Mam wrażenie że nie umiem lub nie potrafię flirtowac z dziewczyna ze nie potrafię rozmawiać z dziewczyna oraz zapytać o numer telefonu lub zapytać o umowieni

Dzień dobry.

Nie napisał Pan, co takiego pisze w wiadomościach do wspomnianych dziewczyn z portali randkowych, toteż trudno wnioskować, czym je Pan od siebie odstręcza.
Z opisu wynika jednak, że kluczowa może być albo Pańska niepewność, albo wręcz przeciwnie - bycie zbytnio wprost.
Nawiązując z kolei do sygnalizowanego braku umiejętności flirtowania, trzeba stwierdzić, że flirt jest swoistą "sztuką", której zwykle ludzie się uczą. Niewiele osób posiada tę umiejętność jako swoisty "dar od niebios".
Dodać można, że jest wiele poradników, jak nawiązać kontakt z płcią przeciwną, w taki sposób, by nie być zbyt natarczywym i jednocześnie intrygującym. Warto się z nimi po prostu zapoznać.
Na koniec uwaga, że nawet największa aktywność na internetowych portalach randkowych nie zastąpi kontaktu z żywym człowiekiem, może również dosyć skutecznie zaburzyć potrzebę normalnych ludzkich relacji.

Pozdrawiam.

Witam,

trudno odpowiedzieć na Pańskie pytanie, brakuje informacji o tym jakie tematy są podejmowane i co Pan pisze podczas nawiązywania kontaktu z kobietami.
Poza tym skąd ta pewność, że Pan nie podoba się i nie pasuje do poznanych kobiet?
Może u podłoża takich trudności jakie Pan u siebie obserwuje podczas wizyt na portalach randkowych, leży lęk przed odrzuceniem i tym, że zostanie Pan źle oceniony przez kobiety.
Poza tym rozmowy o których Pan wspomina są prowadzone przez 2 osoby. Ta druga strona, czyli kobieta z która Pan rozmawia/flirtuje również jest odpowiedzialna za jakość rozmowy.Jeśli taki kontakt się nie udaje, to przyczyną może być też trudność leżąca po stronie rozmówczyni, bo i ona odpowiada za udaną rozmowę.Niezbyt często spotkać można osoby z którymi z powodzeniem można nieustannie prowadzić rozmowy na coraz to nowe tematy.
Może za wiele Pan od siebie wymaga ? nie trzeba się zrażać, brak zainteresowania ze strony tych kilku kobiet, które Pan poznał, nie znaczy że jest Pan nieciekawy,/nieinteresujący, to po raczej Pańska ocena swojej osoby, która wcale nie musi być prawdziwa.
Gdyby jednak trudność nadal się pojawiała i chciałby Pan ją usunąć, proszę rozważyć możliwość podjęcia psychoterapii, która mogłaby w tej sprawie pomóc.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz