Jak nawiązać rozmowę z kobietą?

Chciałbym zaczepic dziewczyne, kobietę na ulicy,najczęściej, mówię jej ze mi się podoba i czy może ma ochotę pójść ze mną na kawę ,czy chęcią te ,na mieście, a jak jeśli chodzi na przystanku o co się zapytać ,dziewczyny ,kobietę, może zapytać się jaka książkę czyta?co jeszcze można zapytać zacząć rozmowę z nią czyli kobietę ,dziewczynę?

Nawiązanie relacji z nieznajomą osobą często nie jest łatwe. Szczególnie, jeśli nic o niej nie wiemy. Najczęściej potrzeba cierpliwości i rozpoczynania znajomości od zupełnie nie zobowiązujących tematów. Jeśli druga strona wykaże zainteresowanie rozmową, można ja kontynuować. Być może zbyt szybkie zaproponowania spotkania wzbudza obawy i lęk? Zachęcałabym do przemyślenia dotychczasowych sposobów nawiązywania relacji, a także prób zmiany i cierpliwości.

Ważne, by wyczuć zainteresowanie. Jeśli go nie ma, proponowanie spotkania dodatkowo odstrasza. Warto być szczerym, kulturalnym i nienachalnym. Jeśli coś charakterystycznego spodoba się Panu w kobiecie, to od tego można zacząć. Zwykle utarte formułki są mało skuteczne, bo powszechne, więc wiadomo z góry, o co chodzi.
Pozdrawiam.