Jak znaleźć swoją drugą połówkę?

Witam, właśnie skończyłem 33 lata, mam stałą niezłą pracę, w miarę regularnie spotykam się ze znajomymi, ale nie mogę albo jeszcze nie trafiłem na towarzyszkę życia. Mam pasje, które realizuje na różne sposoby oraz cele mniejsze lub większe, a i tak pomimo braku problemów z nawiązywaniem nowych relacji damsko-męskich dalej nie mogę znaleźć swojej drugiej połówki albo za bardzo chce bo nie chce być sam tzn nigdy nie byłem i nie jestem sam, ale czasami mimo bliskich czy znajomych, których mam całkiem sporo czuje, że to nie do końca jest tak jak być powinno.

Witam Pana,

proszę stworzyć profil osoby jakiej Pan szuka, określić swoje preferencje, jakie cechy osobowościowe są dla Pana ważne, w takiej sytuacji mogą być pomocne portale randkowe, dobrze byłoby określić się, wiedzieć KOGO się szuka, należy zdefiniować "drugą połówkę" i następnie porozglądać się uważnie.
Pozdrawiam serdecznie