Co mam robić w tej sytuacji?

Witam. Mam problem i potrzebuje pomocy. Mam 21 lat i jestem na drugim roku studiów. Zrozumiałam że to nie są te studia. Powiedziałam o decyzji swoim rodzicom. Tata to zaakceptowal, mama gorzej. Mówiła na początku, że zaakceptuje moją decyzję, ale dzisiaj gadałam z siostrą i się okazało, że mama chodzi naburmuszona. Mama jest choleryczką. Czuje, że nie może jeszcze w pełni pogodzić się z decyzją, mówiła, że dalej ma moją sprawę w głowie. Zdanie mamy jest dla mnie ważne, czuję że jestem beznadziejna i zawodze rodziców, cały czas mam wyrzuty sumienia i mam ochotę ze sobą skończyć. Proszę o radę jak mam sobie z tym poradzić

Szanowna Pani,

w pracy spędza się dużo czasu, dobrze jeśli lubimy swoją pracę. Pani decyduje o tym, jaki kierunek studiów wybrać. Mama jest niezadowolona, ponieważ oczekuje, aby córki spełniały jej oczekiwania lub może, żeby realizowały jej cele - nie wiem, taką hipotezę postawiłam. Zachęcam Panią do rozważenia dla siebie pomocy w formie psychoterapii.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś