Ochłodzenie w relacji z dziewczyną

Mam 19 lat a moja dziewczyna prawie 18 jesteśmy ze sobą ponad rok i wszystko było w porządku do momentu gdy na imprezie zaczęła tańczyć z kolegą on za bardzo sie do niej przystawiał i z nerwów wyszedłem na zewnątrz od tego momentu już mało rozmawiamy i powiedziała mi że już nie czuje do mnie tego samego co wcześniej ale nie chce się też ze mną rozstawać. co robić ?

Charakter relacji, rodzaj i nasilenie uczuć zmieniają się w trakcie trwania związku. Każda relacja zmienia się w czasie, więc nie można oczekiwać, że cały czas będzie się doświadczało tych samych uczuć i w takim samym nasileniu. Być może jednak zmiana, o której mówi Pana dziewczyna, związana jest z Pana zachowaniem. Nie wiadomo, jak ona to odebrała, czy nie poczuła się zostawiona, może niesłusznie ukarana, tego nie wiemy.Dlatego warto, żeby porozmawiał Pan z nią, mówiąc o swoich odczuciach I powodach zachowania i będąc gotowym wysłuchać, co dla niej znaczyła ta sytuacja. Być może jest też coś innego w Waszej relacji, co powoduje zmianę jej uczuć. Warto o to dopytać.

Dzień dobry.

Ochłodzenie relacji z dziewczyną z powodu, jaki Pan opisuje, wskazuje na to, że chyba niewiele was wcześniej łączyło. Warto też zauważyć, że decyzja dziewczyny o postaniu z Panem w związku z jednoczesnym zastrzeżeniem, że nie czuje do Pana tego samego, co wcześniej, ma wobec Pana charakter instrumentalny.
Mówiąc inaczej - wygląda na to, że dziewczyna, z jednej strony - chce mieć póki co "jakiegoś" chłopaka, jednak w sytuacji, gdy znajdzie się jakiś inny - ciekawszy - będzie mogła "uczciwie" się z Panem rozstać (bo przecież wcześniej zastrzegła, że nie czuje tego, co kiedyś).
Wydaje się, że w tej sytuacji