Dlaczego nie dogaduję się ze swoją ukochaną?

Witam mam na imię Kamil , Chciałbym opisać swoją historię otóż od dłuższego czasu nie dogaduję się z moją dziewczyną , nie potrafimy ze sobą rozmawiać na komunikatorach internetowych , na spotkaniach jest odwrotnie rozmawiamy itp. byłem zazdrosny pewnego czasu bardzo się narzucałem ograniczałem wolność teraz gdy chce to zmienić naprawić błędy dziewczyna mi nie ufa, zaczęła mnie wyzywać olewać pisać że nie wie czy mnie kocha i przy każdej najbliższej okazji "Zostawia mnie" Jak mam to naprawić?

Witam, komunikatory internetowe sprzyjają nieporozumieniom, wystarczy czegoś nie doprecyzować i druga osoba może to zrozumieć opacznie, czegoś nie doczytać lub nie zauważyć. To nie jest dobry sposób na rozmowę, nierzadko działa na wyobraźnie i jest błędnie interpretowane. Odbudowywanie zaufania to dłuższy proces, potrzeba czasu, aby ponownie, po doświadczaniu kontroli i zazdrości, uwierzyć, że zmiana jest trwała. Więc przed Panem test cierpliwości i czasem znoszenie ataków. Jednak warto z nią porozmawiać, czy jest gotowa pracować nad związkiem, czy chce Pana trzymać w niepewności i w zależności od swojego nastroju "zostawiać Pana" czy dać naprawdę szansę. To ważna odpowiedź, bo nie jest ok, jeśli chce trzymać Pana w niepewności i pogrywać uczuciami. Pozdrawiam